top of page

Jak umówić się na sesję?

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest wejście na stronę z rezerwacją terminów: https://gosiasliwowska.zalamo.com/book#/
Możecie również do mnie napisać na facebooku lub zadzwonić i wtedy pokieruję Was przez system rezerwacji. Po ustaleniu terminu, potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku.

W dniu sesji należy dokonać reszty płatności.

​​

Kiedy najlepiej wybrać się na sesję?


 

Sesję ciążową najlepiej wykonać na przełomie 7/8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek jest widoczny, a przyszła mamusia czuje się dobrze i komfortowo. Oczywiście nie ma przeszkód aby wykonać ją też w późniejszym czasie o ile mamusia ma na tyle dużo siły i brzuszek jej nie ciąży :)

 

 



Na sesję noworodkową najlepszy czas to pierwsze 14 dni życia maluszka. Jest to okres kiedy dzidziuś przyjmuje jeszcze pozycje z brzuszka mamusi, dużo śpi i nie jest aż tak wrażliwe na dotyk. Oczywiście zdarza mi się pracować też z troszkę starszymi noworodkami, także jeśli przegapicie ten moment nic się nie stanie, ważne żebyście jak najszybciej zadzwonili i coś zaradzimy

 

 

 

Na sesję dziecięcą każdy czas jest dobry, w zależności od tego ile miesięcy ma maluszek możemy uchwycić różne etapy jego rozwoju.

 

 

Gdzie odbywają się sesje?

Sesje odbywają się u mnie w studio lub w plenerze,a  przy sesjach lifestylowych może to być też Wasze mieszkanie.

 

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

 

Zdjęcia do wyboru przesyłam Wam w ciągu 5 dni roboczych od dnia wykonania sesji – są to surowe pliki prosto z aparatu, po wstępnej selekcji.  Gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej otrzymacie ode mnie w ciągu 25 dni roboczych od dnia wybrania przez Was zdjęć, a jeśli wybierzecie dodatkowe ujęcia to od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.  Odbitki będą w ciągu tygodnia od przesłania Wam gotowych zdjęć w wersji elektronicznej.

W jakiej formie oddawane są zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia, które wybierzecie są poddane autorskiej obróbce. Otrzymacie je w wersji elektronicznej do pobrania przez stronę oraz w formie odbitek w rozmiarze 15 x 23 cm na papierze jedwabistym. Podczas wybierania zdjęć możecie również dokupić dodatkowe odbitki.

0030.JPG
0003.JPG
0042.JPG
bottom of page