top of page

NAJPIĘKNIEJSZA FOTOGARAFIA
PRZEDSZKOLNA I SZKOLNA

Moją misją jest odczarowanie fotografii przedszkolnej i szkolnej,
aby dzieci miały piękną pamiątkę na lata.

DSC_0484 copy.jpg

Parę słów o mnie

Jestem Gosia i fotografią dziecięcą zajmuję się ponad 9 lat, a swoje studio fotograficzne prowadzę ponad 8 lat. W tym czasie ukończyłam wiele kursów i warsztatów doszkalających.  Dzięki temu moje zdjęcia i jakość jaką oferuję jest na bardzo wysokim poziomie oraz jest rozpoznawalna

w  Częstochowie.

Swoje pierwsze i najważniejsze doświadczenie w pracy z dziećmi nabyłam w harcerstwie gdzie przez wiele lat prowadziłam drużynę oraz organizowałam koloniei obozy. Praca w  drużynie, organizowanie różnorodnych aktywności oraz budowanie relacji z dziećmi dały mi cenne umiejętności komunikacyjne i empatię, które są niezbędne podczas pracy z dziećmi na sesjach fotograficznych.

349018371_636452755165835_704815387179526466_n.jpg

Co oferuję?

Profesjonalna sesja
i obróbka zdjęć

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, podczas sesji dbam o najdrobniejsze szczegóły, a po sesji poddaję zdjęcia starannej obróbce

Wygodny system zamawiania zdjęć

Rodzice otrzymują link i hasło do zamkniętej galerii, osobnej dla każdej grupy, w której mogą sobie wybrać te ujęcia, które im się podobają oraz wybrać jakie odbitki i w jakiej ilości chcą zakupić.

Zakup zdjęć jest dobrowolny.

Najwyższa jakość za rozsądną cenę

Sesja w przedszkolu umożliwia rodzicom otrzymanie pięknych fotografii swoich pociech w cenie znacznie niższej niż standardowa sesja zdjęciowa w studio. 

Piękne scenografie

Każdą scenografię przygotowuje z dbałością o szczegóły. Wszystkie elementy scenki są starannie dobierane, aby stworzyć na zdjęciach wyjątkowy klimat i aby wzbudzić zainteresowanie dzieci.

Radosna atmosfera

Zdjęcia w wykonuję w przyjemnej, miłej atmosferze i przede wszystkim ze spokojem, tak by dziecko poczuło się przed moim obiektywem swobodnie.

Wyjątkowe zdjęcia grupowe

Możemy zrobić klasyczne zdjęcia na tle sali lekcyjnej, możemy wyjść na dwór i zrobić je w plenerze, ale mam też alternatywę dla zwykłych zdjęć i są to wyjątkowe oryginalne zdjęcia klasowe na ławeczce.

Przykład zdjęcia grupowego:

Przykładowe tematy sesji:

Korzyści dla placówki

  • Placówka nie ponosi żadnych kosztów związanych z przeprowadzeniem sesji.

  • Cały proces wyboru i zakupu zdjęć odbywa się między rodzicami, a fotografem, bez zaangażowania pracowników przedszkola.

  • Gwarantuję najwyższy poziom usług, dzięki czemu oferta placówki zostaje wzbogacona o piękną pamiątkę dla rodziców.

Odczarujmy Razem Fotografię
Przedszkolną i Szkolną !

Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie stworzyć piękne pamiątki i uwiecznić te niezapomniane chwile dzieciństwa.

Zostaw wiadomość, a ja wyślę Ci ofertę na maila!

Dziękuję za wiadomość, zazwyczaj odpowieadam w ciągu 5 dni roboczych. gdybyś nie otrzymał/a maila zwrotnego, proszę o przypominajkę :)

bottom of page